Liberty Sigorta

Amerika Boston merkezli Liberty Mutual Insurance Grup, kurulduğu 1912 yılından bu yana "insanların daha güvenli ve daha emniyetli hayatlar yaşamasına yardım etmek" için çalışmaktadır.

Özellikle bireysel otomobil ve konut sigortalarında ihtisas sahibi olan grubumuz, hayat dışı sigorta alanında dünyanın önde gelen sigorta şirketleri arasında 5.* sırada yer almaktadır. Liberty Mutual Insurance Grup, 31 Aralık 2013 itibariyle, 121.2 milyar dolar konsolide varlık, 102.2 milyar dolar konsolide yükümlülük ve 38.5 milyar dolar tutarında yıllık konsolide gelir hacmine sahiptir. Başarı grafiğini her geçen gün daha da yukarılara taşıyan Liberty Mutual Insurance Grup, ABD'nin 2013 yılı gelirini baz alarak belirlediği Amerika'nın en büyük kurumlarından oluşan Fortune 500 listesinde de 76. sırada yer almaktadır.

Dünya çapında 5 kıtada, 30 ülkede, 900 ofis ve 50.000'den fazla çalışan ile hizmet veren Liberty Mutual Insurance Grup, bireysel otomobil, konut, endüstriyel ve ticari riskler, genel sorumluluk, mesleki sorumluluk, ferdi kaza ve işçi tazminat sigortası gibi çok farklı ürün ve hizmetlerin yanı sıra yangın ve muhtelif branşlarda reasürans desteği de sağlamaktadır.
Liberty Sigorta