Anadolu Sigorta

Türkiye'de sigortacılık sektörünün öncülerinden olan Anadolu Sigorta Kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası, Özel sağlık sigortası, Ferdi kaza sigortası, Yangın sigortası, Nakliyat sigortası, mühendislik, tarım ve hukuksal koruma alanlarında hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta'nın araç kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası ve konut sigortası ürünlerine online olarak Hep Sigorta ile veya 0212 570 2004 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan ulaşabilirsiniz. Hep Sigorta'nın sunduğu hizmetler ile otomobil sigortalarınız ve sağlık sigortanızı yaptırırken Anadolu Sigorta'nın sunduğu avantajlar ile birlikte Anadolu Sigorta poliçelerindeki genel ve özel şartlar konusunda bilgi alabilirsiniz

Yukarıdaki künye bölümünde yer alan, anlaşmalı araç servisleri ve anlaşmalı sağlık kuruluşları bağlantısına tıklayarak Anadolu Sigorta'nın hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Hizmetlerine Kolaylıkla Ulaşın

Anadolu Sigorta sağlık sigortasının hangi anlaşmalı sağlık kuruluşları için geçerli olduğunu öğrenmek için anlaşmalı sağlık kuruluşları bağlantısına tıklayarak hizmet alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta