Neova Sigorta

2008 yılında Haliç Sigorta şirketi kurulmuştur. Daha sonra Kuveyt Türk ülkemizde sigorta sektörüne yöneldiğinde bu şirketi almış ve ismini Neova Sigorta şirketi olarak değiştirmiştir. Şirket, arkasına aldığı Kuveyt Türk ile birlikte ve onun değerleri paralelinde ülkemizde faizsiz sigortacılık yapma özelliğine sahiptir. Sistemin özelliği toplanan primlerin faiz getirmeyen piyasa araçları ile değerlendiriliyor olmasıdır. Sistemin temelinde yardımlaşma ilkesi bulunmaktadır. Sigorta işlemlerinde güvence verilen konularda, ahlaka aykırı olmayan ve meşru olan iktisadi kıymetler seçiliyor.

Neova Sigorta şirketinin misyonu, sigorta bilincini yükseltmek ve sıfır hata ile müşteri beklentilerini karşılamak, sigorta sektörünün en çok aranan bir markası olmaktır. Vizyonu ise adil, şeffaf, yenilikçi, güvenilir ve dinamik değerlerle kaliteli ve hızlı bir hizmet vermektir.

Neova Sigorta şirketi, temel olarak kasko, sağlık ve konut dallarında faaliyet göstermektedir. Araç sigortaları konusunda, Neo kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası ve benzeri farklı araç sigortaları sunmaktadır. Sağlık sigortası alanında ise, Seyahat sağlık sigortası, Güvenli gelecek sigortası, NEO kredi ferdi kaza sigortası, NEO ferdi kaza sigortası ve benzeri ürünler ile yer almaktadır.

Neova Sigorta şirketi, bu sayılanlar yanında, Güvenli gelecek sigortası, Sınav sigortası, Ferdi kaza sigortaları, Konut sigortaları, Zorunlu deprem sigortası (DASK), Nakliyat sigortaları, çeşitli sorumluluk sigortaları, çeşitli mühendislik sigortaları ve daha birçok farklı sigorta ürününe sahiptir.

Neova Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 1 636 numaralı Neo Sigortacılık Hattı aranabilir.

Neova Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
http://www.neova.com.tr
http://www.neova.com.tr/hasar-islemleri/anlasmali-servisler
http://www.neova.com.tr/hasar-islemleri/ozel-anlasmali-servisler-ve-mini-onarim
http://www.neova.com.tr/hasar-islemleri/oto-cam-servislerimiz
http://www.neova.com.tr/hasar-islemleri/oto-teyp-servisi

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.
Neova Sigorta