Uyanıklar İnşaat olarak günümüzün küresel koşullarında, bilimsel, teknolojik ve toplumsal gelişmeleri dikkatle takip ediyor, hizmet ettiğimiz toplum için güven, estetik ve kaliteyi aynı noktada buluşturmak amacı taşıyoruz.

Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz her eserde, içinde yaşadığımız topluma kalıcı, estetik değerleri olan, zevk ve güvenle yaşanacak, depreme dayanıklı ve doğayla bütünleşmiş yapılar kazandırıyoruz. Anlamsız bir yeniyi kovalamak yerine, temeli insana ve doğaya saygı olan bir yeniliği düstur ediniyoruz. Kısaca, insanın doğayla bağını koparmadan, modern mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve böylece yaşam mimarlığı amacımızı pratikte gerçekleştirmek temel perspektifimizdir.

Faaliyetlerimizin her aşamasında kurumumuzun, çalışanlarımızın ve hizmetlerimizin sürekli denetim ve yenilenmesini sağlamak, kalite standardıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini örnek model olacak şekilde tesis etmek, entegre iletişim faaliyetleriyle de marka değeri yaratarak sektördeki gerçek yerimizi almak esas ve öncelikli vizyonumuzu oluşturuyor.
İnsan merkezli anlayışla,örnek alınacak projeler gerçekleştirirken,çevreyi kirletmeden toplumsal yaşama katkı sağlayan yaşam alanları üreterek dünyamızı güzelleştirmek görüşünü savunuyoruz.