Hep Sigorta Prensipleri
Hep SigortaAracılık Hizmetleri A.Ş. İzmir’de olup,Türkiye'nin internet üzerinden karşılaştırmalı sigorta hizmetleri veren ilk sigorta acentelerindendir.

Müşteri memnuniyeti: Önceliğimiz müşterilerimize sahip olduğumuz kaynakları en etkin şekilde kullanarak en iyi hizmeti vermektir.

Çalışan memnuniyeti: Çalışanlarımızı başarının temelini oluşturan en önemli kaynak olarak görüyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları yaratma, oluşturduğumuz eğitim programları ile iç iletişimi, takım ruhunu, yaratıcılığı ve kendini müşterinin yerine koyarak empati yeteneklerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin devamlılığı başarılarımızın ilk ve vazgeçilmez ilkesidir.

Sürekli iyileştirme: Her zaman hedefimiz sürekli teknolojik gelişimle olası hataları meydana gelmeden önlemektir. Şirketimizin günü yakalayıp bir adım daha öne geçebilmesi için sunduğumuz hizmetlerimizi, Hep Sigortaözel ilklerimizi ve sektördeki yerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Güvenilirlik: Hizmetlerimizi yerine getirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri bilgilerin bütünlük ve güvenliği için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

İş Başvurusu

İnternet ve finans dünyasını yakından tanımak ve kariyerinizde daha ileriye gitmek istersenız ailemize katılın

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren en geniş platform olan Hep Sigortaailesine katılmak için açık pozisyonlarımıza mutlaka göz atın.

Başvuru Formu