Hep Sigorta evinizi ve eşyalarınızı çok daha kapsamlı olarak güvence altına alıyor.
Kiracıysanız eşyalarınızı, ev sahibiyseniz hem evinizi hem de eşyalarınızı beyanınıza istinaden belirlenen sigorta bedeli üzerinden olası risklere karşı güvence altına alarak size ayrıcalıklı hizmet sunuyor.

Hep Sigorta ekstra ile konut binanız, eşyalarınız, dekorasyon/bina sabit kıymetleriniz ve konut içi cam ve aynalarınız zengin teminat kapsamı ile güvence altına alınmaktadır. Yangın, hırsızlık, deprem,dahili su, elektrik hasarları, izolasyon eksikliğinden kaynaklı hasarlar,elektrik hasarları, konut eşyalarının kazaen kırılması, fırtına,dolu ve bir çok diğer riske karşı koruma sağlayan Hep Sigorta ürünün kapsamı tercihiniz doğrultusunda ek teminatlar ile ayrıca genişletilebilmektedir.

Hep Sigorta kapsamında yer alan Generali Konut Asistans ile; su, elektrik,çilingir,cam işleri, araç çekici ve diğer servislerimiz ücretsiz olarak poliçenize dahil edilmektedir.
Güvence Altına Alınan varlıklarınız Hep Sigorta poliçenizde beyanınıza istinaden belirlenen sigorta bedeli üzerinden Konut binanız,Ev eşyaları'nız, dekorasyon ve binanıza ait Sabit Kıymetler'iniz ve Cam /Ayna larınız teminat altına alınmaktadır.Hep Sigorta ürün teminat ve kapsamı ev sahipliği durumuna göre (ev sahibi veya kiracı) değişmemektedir.

Hep Sigorta'nın Farkı
Hırsızlık, yangın, dahili su, sel ve su baskını gibi standart teminatların yanı sıra:
Deprem teminatı ile deprem, deniz depremi (tsunami) ve yanardağ püskürmesinin doğrudan veya dolaylı neden olacağı yangın, infilak, yer kayması veya toprak çökmesi sonucu sigorta kapsamına dahil edilen kıymetlerde meydana gelenler dahil bütün zararlar teminata dahildir.
İster ev sahibi ister kiracı olun; Prestij Evim Ekstra ile sahip olduğunuz varlıklar için için ihtiyaç duyduğunuz risklere karşı güvence sağlanmaktadır.
Kapı ve pencere camları, aynalar ile mobilya cam ve aynaları ve ayrıca camdan mamul masa, sehpa, buzdolabı ve vitrin camlarının (yatay camlar dahil) kırılma neticesinde uğrayacakları zararlar da güvence altına alınmıştır.

Teminat kapsamındaki risklerin gerçekleşmesi sonucu sigortalı konutta yapmış olduğunuz boya badana, duvar kağıdı, banyo/mutfak dolapları vb. dekorasyonel masraflar ile binaya ait sabit kıymetlerde oluşacak zararlar da güvence altına alınmıştır.
Teminat kapsamındaki risklerin gerçekleşmesi sonucu konutun oturulamaz duruma gelmesi sonucu kiracıysanız peşin ödediğiniz kira tutarı, ev sahibiyseniz tamirat süresince hak ettiğiniz kira tutarı da güvence altına alınmaktadır.
Teminat kapsamındaki risklerin gerçekleşmesi sonucu (doğal afetler ve hırsızlık hariç) komşu bina ve mallarında oluşacak zararlar nedeniyle sorumluluğunuz da güvence altna alınmaktadır.

İzolasyon eksikliği teminatı ile;
Yağmur veya kar sonucu konutunuza sızabilecek kar veya yağmur suyunun neden olabileceği boya,badana kirlenme veya onarım masrafları teminat altındadır.
Eşyalarınızın yeni alım değeri üzerinden hasar ödemesi yapılacaktır.
Altın, gümüş ve sair kıymetli maden ile bunlardan mamül eşya, mücevher, değerli taş, inci ve benzerleri ile saat için kilit altı şartı aranmaksızın eşya sigorta bedelinin 5% ile teminat altına alınmıştır.

Nakit para, hisse senedi, tahvil ve kıymetli kağıtlar kilit altında muhafaza edilme şartı ile maksimum 500 TL'ye kadar hırszılık riskine karşı güvence altına alınmıştır.
Eşyalarınızın kazaen kırılma riski 500 TL'ye kadar güvence altındadır.

Normal veya anormal bir elektrik akımı nedeniyle elektronik cihazlarınızda ve dağıtım şebekesinde oluşturacağı zararlar,
500 TL'ye kadar güvence altına alınmıştır.
Misafirlere ait eşyalar da teminat kapsamındaki risklere karşı,
1.000 TL ile güvence altına alınmıştır.

Peşin, 4, 6 veya 9 taksit ödeme seçenekleriyle Prestij Evim Ekstra poliçenize kolayca sahip olabilirsiniz.

Küçük bir fark ödeyerek yararlanabileceğiniz hizmet ve teminatlarımız
"Artı Teminat" güvencesi ile tek bir teminat ile evinizi aşağıda yer alan 9 farklı riske karşı daha güvence altına alabilmektesiniz;
  1. Sigortalı Adres Dışında Bulunan Eşyalar Teminatı
  2. Gıda Bozulması Teminatı
  3. Eşyaların Kurtarılma,Taşınma ve Depolanma Masrafları Teminatı
  4. Alternatif İkametgah Masrafları Teminatı
  5. Yakıt Sızması Teminatı
  6. Aile Sorumluluk Teminatı
  7. Kişisel Eşyalar Gasp/Kapkaç
  8. Makine Kırılması Ortak Alanlar
  9. Aile Hukuksal Koruma